14K YELLOW GOLD 2.00CT ROUND DIAMOND LADIES BAND
SKU:EC-141754Y
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | VS1/VS2 |
| Diamond Color | F-G |
| Total Carat | 2CT |
| METAL COLOR | YELLOW GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | BAND |
All Categories
SKU:EC-141754Y
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | VS1/VS2 |
| Diamond Color | F-G |
| Total Carat | 2CT |
| METAL COLOR | YELLOW GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | BAND |
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | VS1/VS2 |
| Diamond Color | F-G |
| Total Carat | 2CT |
| METAL COLOR | YELLOW GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | BAND |
$3,038
$2,125
$2,563
$3,038
$2,825
$1,963
$1,138
$2,475
$3,488
$2,163
$8,600
$5,600


