14K WHITE GOLD 2CT PRINCESS DIAMOND LADIES BAND
SKU:EC-104880W
| Diamond Shape | PRINCESS DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | VS1/VS2 |
| Diamond Color | F-G |
| Total Carat | 2CT |
| METAL COLOR | WHITE GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | BAND |
All Categories


SKU:EC-104880W
These videos are provided as style and design references.
| Diamond Shape | PRINCESS DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | VS1/VS2 |
| Diamond Color | F-G |
| Total Carat | 2CT |
| METAL COLOR | WHITE GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | BAND |
Tags: Rings, Bands, Wedding Bands
| Diamond Shape | PRINCESS DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | VS1/VS2 |
| Diamond Color | F-G |
| Total Carat | 2CT |
| METAL COLOR | WHITE GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | BAND |
$3,038
$2,125
$2,563
$3,038
$2,825
$1,963
$1,138
$2,475
$3,488
$2,163
$8,600
$5,600
$3,700
$4,575
$4,050
$5,600
$8,600
$2,163
$3,488
$2,475
$1,138
$1,963
$2,825
$3,038
$2,563


