14K WHITE GOLD 5.00CT ROUND DIAMOND LADIES BRACELET
SKU:EC-142258W
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | VS2 |
| Diamond Color | F-G |
| Total Carat | 5CT |
| METAL COLOR | WHITE GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | BRACELET |
All Categories


SKU:EC-142258W
These videos are provided as style and design references.
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | VS2 |
| Diamond Color | F-G |
| Total Carat | 5CT |
| METAL COLOR | WHITE GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | BRACELET |
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | VS2 |
| Diamond Color | F-G |
| Total Carat | 5CT |
| METAL COLOR | WHITE GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | BRACELET |
$5,375
$4,762
$3,750
$10,525
$8,750
$6,750
$5,725
$5,750
$6,875
$4,500
$5,750


