MENS NECKLACE 7CT ROUND DIAMOND 14K YELLOW GOLD
SKU:EC-106078Y
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | SI |
| Diamond Color | G-H |
| Total Carat | 7CT |
| METAL COLOR | YELLOW GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | MEN'S |
| PRODUCT TYPE | MEN'S NECKLACE |
All Categories


SKU:EC-106078Y
These videos are provided as style and design references.
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | SI |
| Diamond Color | G-H |
| Total Carat | 7CT |
| METAL COLOR | YELLOW GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | MEN'S |
| PRODUCT TYPE | MEN'S NECKLACE |
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | SI |
| Diamond Color | G-H |
| Total Carat | 7CT |
| METAL COLOR | YELLOW GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | MEN'S |
| PRODUCT TYPE | MEN'S NECKLACE |
$0
$1,088
$1,375
$5,613
$1,484
$886
$3,225
$3,614
$3,225
$16,738
$23,438


