LADIES PENDANT 1CT ROUND DIAMOND 14K WHITE GOLD
SKU:EC-110447W
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | VS1/VS2 |
| Diamond Color | F-G |
| Total Carat | 1CT |
| METAL COLOR | WHITE GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | PENDANT |
All Categories


SKU:EC-110447W
These videos are provided as style and design references.
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | VS1/VS2 |
| Diamond Color | F-G |
| Total Carat | 1CT |
| METAL COLOR | WHITE GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | PENDANT |
$1,038
$838
Tags: Necklaces & Pendants, Fashion PendantCollections, Ensembles
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | VS1/VS2 |
| Diamond Color | F-G |
| Total Carat | 1CT |
| METAL COLOR | WHITE GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | PENDANT |
$2,163
$869
$2,425
$2,188
$2,238
$1,425
$3,713
$1,688


