LADIES EARRINGS 1CT ROUND DIAMOND 14K WHITE GOLD
SKU:EC-104893W
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | SI |
| Diamond Color | G-H |
| Total Carat | 1CT |
| METAL COLOR | WHITE GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | EARRINGS |
All Categories


SKU:EC-104893W
These videos are provided as style and design references.
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | SI |
| Diamond Color | G-H |
| Total Carat | 1CT |
| METAL COLOR | WHITE GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | EARRINGS |
$1,938
Tags: Earrings, Collections, Fashion Earrings, Ensembles, Valentine's Gifts, Mother's Day
| Diamond Shape | ROUND DIAMOND |
| AVAILABILITY | In-stock |
| Diamond Clarity | SI |
| Diamond Color | G-H |
| Total Carat | 1CT |
| METAL COLOR | WHITE GOLD |
| METAL TYPE | 14K |
| GENDER | LADIES |
| PRODUCT TYPE | EARRINGS |
$1,125
$6,688
$2,925
$1,088
$1,763
$1,675
$1,700
$1,250
$2,488
$3,575
$738
$1,788
$1,088
$1,225
$1,400
$1,325
$2,338
$2,175
$875
$2,575
$1,638
$4,700
$3,488
$1,763
$1,963
$1,150
$1,000
$1,875
$1,375
$1,788
$1,488
$1,488
$1,988
$1,688
$2,213
$1,988
$1,088
$1,600
$2,000
$1,700
$1,625
$1,550
$4,513
$1,250
$2,188
$1,938
$738
$2,775
$2,488
$1,238
$1,700
$1,488
$1,675
$1,963
$2,000
$1,825
$2,650
$775
$1,015
$1,263
$1,875
$1,863
$863
$900
$925
$1,988
$1,583
$3,138
$1,025
$1,663
$1,788
$3,000
$1,088
$1,425
$1,863
$2,125


